Zavřít
Napsal: admin on Listopad 27, 2021

Střelnou ránou má dojít k okamžitému bezbolestnému usmrcení. Základním předpokladem pro rychlé a bezbolestné usmrcení je správné umístění rány.

Pokračovat ve čtení
Napsal: admin on Listopad 16, 2021

Zajíc je velmi zdatným běžcem, běhá běžně 40 km/h a v nebezpečí až 74 km/h a dobře kličkuje. Jak správně střílet na tohoto býložravce?

Zajíc polní
Pokračovat ve čtení
Napsal: admin on Říjen 29, 2021

Lovecký pes by měl mít charakteristické osobnostní předpoklady pro práci, ale je potřeba s ním i vhodně zacházet. Které plemeno je pro tento účel to pravé?

Pokračovat ve čtení
Napsal: admin on Září 28, 2021

Mufloni patří k mimořádně společenským zvířatům, žijí ve smíšených stádech, která se v zimním období rozrůstají na až 50 jedinců.

Pokračovat ve čtení
Napsal: admin on Září 25, 2021

Muflon evropský je poddruhem ovce kruhorohé. Vznikl zdivočením její domestikované formy ovce domácí. V Česku se považuje za lovný druh.

Pokračovat ve čtení
Napsal: admin on Září 2, 2021

Ve středu odpoledne kolem 17-té hodiny napadl medvěd ženu v okresu Poltár na středním Slovensku. Utrpěla těžká zranění hlavy a krku!

Pokračovat ve čtení
Napsal: admin on Srpen 29, 2021

Jelen sika, někdy zkráceně nazýván pouze sika, je savec z řádu sudokopytníků. Pro české lesy představuje významné nebezpečí.

Pokračovat ve čtení
Napsal: admin on Srpen 9, 2021

Hledání ideálního psího společníka, toho správného plemene pro vás, může být někdy oříšek. Pokud jste aktivní a máte na svého budoucího dostatek času může se jím snadno stát plemeno populární po celém světě.

Jack russell teriér
Pokračovat ve čtení
Napsal: admin on Srpen 1, 2021

Puškohled je prakticky povinnou výbavou pro sféru loveckých zbraní. Podle čeho si vybrat ten správný?

Pokračovat ve čtení
Napsal: admin on Červenec 2, 2021

Jako země původu je ve standardu uváděno Německo. Jeden z důležitých parametrů těla jezevčíka je odstup od země, který činí jednu třetinu výšky v kohoutku.

Pokračovat ve čtení