Zavřít
Napsal: admin dne 25/12/2021

Lovbazar.cz je online bazar myslivosti. Co všechno můžete na tomto online bazaru sehnat a prodat, jak na vytvoření vlastního inzerátu a co dalšího se můžete na webu dozvědět?

Nákup zboží

Kategorie

Zboží vystavované na bazaru můžete prohlížet pomocí dělení do základních kategorií. Najdete tu tedy nejen zbraně, střelivo, nože, ale například i inzeráty s loveckými psy, outdoorovým oblečením, dalekohledy, nebo dokonce 4×4 auty. Seženete tu tedy opravdu všechno, co můžete k lovu potřebovat. Některé ze základních kategorií (např. zbraně nebo optika) mají další podkategorie pro ještě lepší orientaci mezi vystaveným zbožím.

Vyhledávání

Vyhledávat zboží můžete kromě rozdělení do kategorií také pomocí vyhledávacího řádku. Zde se můžete rozhodnout, zda chcete vyhledávat podle názvu nebo podle lokality, ve které je inzerát zveřejněn. Můžete se tak zaměřit například jen na nabídky z vašeho nejbližšího okolí, abyste si zboží od prodávajícího mohli jednoduše osobně vyzvednout.

Prodej zboží

Vkládání inzerátů

Pokud naopak chcete něco ze své staré výbavy poslat dál, můžete si zveřejnit vlastní inzerát. Zveřejnění inzerátu je zdarma. stačí zboží dobře vyfotit, popsat, zařadit do kategorie, uvést lokalitu prodeje, a můžete čekat na zájemce o vámi nabízené zboží.

Články

Na online bazaru najdete také blogovou sekci Články, kde se můžete dočíst mnoho zajímavostí na téma lovu a všeho s ním spojeného. Články jsou také dělen do kategorií podle tematiky, můžete si tedy vybrat přesně jaké téma vás zajímá a dočíst se o něm víc.

Ať už tedy sháníte doplňky do své lovecké výbavy, ale nechcete se vám utrácet za zbrusu nové zboží z klasických obchodů, nebo se chcete zbavit výbavy na kterou vám doma už jen sedá prach, i když někdo jiný by jí ještě mohl využít, lovbazar.cz je ideálním řešením.