Zavřít

Termovizní zaměřovač Guide TU 450 nový

Cena
55,000 Kč
Zhlédnutí  
488
Zveřejněno dne
9 Březen 2023
( 20 dny )
Prodejce
Jan Gottwald Jan Gottwald 0
0 hodnocení
1 inzerátů vloženo
Členem od Březen 2023
Zobrazit telefonní číslo
Tisk

Nové, nepoužité zařízení s výhodnou cenou. Jedná se o prodej s plnou zárukou na zboží , které absolovalo pouze statické předvedení klientům na výstavě .
Vysoká odolnost zpětného rázu
Integrovaná paměť
Nahrávání fotografií a videí
Funkce PIP – obraz v obraze
Možnost lovu i na větší vzdálenosti
Detekce 3000 metrů
6 barevných palet
Jedná se o zařízení, které v dnešní době posouvá hranice lovu na úplně jinou úroveň. Toto termovizní zařízení poskytuje dokonalou kvalitu a ostrost obrazu v každé situaci. Kvalitní rozlišení jádra se stará o ostrost a rychlé rozpoznávání i těch nejmenších detailů.

Zařízení poskytuje každému lovci nahrávat si každou loveckou chvíli a zážitek z pozorování. Ať už pořizovat fotografie nebo nahrávat videa. Vaše snímky můžete později z pohodlí domova sdílet s vašimi blízkými a přáteli.

Také podporuje spolupráci s Wi-Fi a Bluetooth se zařízeními se systémem iOS či Android.

Aby bylo nastavování funkcí (nastavení kříže, palety, jasu) snazší a intuitivnější, poskytuje každému lovci aplikaci. Ať už máte systém iOS nebo Android, aplikace funguje spolehlivě. Stačí vám mít přístup signálu a internetu.

Všechny vlastnosti a odborně zpracované provedení tohoto zařízení umožňují jeho používání i v nejnáročnějších klimatických podmínkách. Například v dešti, husté mlze, nepříznivém sněžení nebo v hluboké tmě nočních hodin. OTUS ochotně splňuje všechny náročné požadavky dlouholetých a zkušených lovců.

Vymoženosti a funkce, kterými toto termovizní zařízení disponuje, jsou opravdu unikátní a poskytují jen to nejlepší. V době, kdy jste na lovu, dokážete přímo na displeji tohoto zařízení měnit a nastavovat velké množství funkcí. Například výběr vhodné záměrné osnovy, nastavování balistických křivek, změna barevných palet obrazu, určování intenzity jasu.

Mimo jiné, v zařízení se nachází integrovaná 16 GB paměť, na kterou se vejde velké množství nahrávek a snímků z každého lovu. 10 hodinová výdrž baterie zaručí dlouhé hodiny pozorování a spoustu nových zážitků.

Balistická věžička podporuje její nulování na množství vzdáleností v rozmezí od 50 do 500 metrů. Váš lov se stane více efektivní ne jen na krátké vzdálenosti. Funkce PIP – obraz v obraze vám pomůže mnohem důkladněji a rychleji rozpoznávat i ty nejmenší detaily. Na displeji se zobrazí menší okénko, ve kterém vidíte objekt, který sledujete. Jednoduchým stisknutím tlačítka ON/OFF aktivujete a také zrušíte tuto funkci.

Všechny vnější funkce a nastavení jsou umístěny tak, aby manipulace s nimi byla rychlá a intuitivní. Práce s ostatními vymoženostmi je také velmi snadná.

Kromě odolnosti vůči všem vnějším povětrnostním podmínkám, škrábancům

Reklama